p   p   p
    p    
 

p

Mūsų "bebriukai"

 

2017 m.
 
TARP 50 GERIAUSIŲ MOKINIŲ ŠALYJE savo klasėje:
 Austėja Matuzevičiūtė
Dovydas Garuckas,
Emilijus Kasteckij,
Nedas Bendikas  
 
 
Rezultatai rajone:
7 klasė:
I vieta - Austėja Matuzevičiūtė,
II vieta - Dovydas Garuckas,
III vieta - Emilijus Kasteckij,
IV vieta - Nedas Bendikas,
V vieta – Paulina Meškytė;

8 klasė:
I vieta - Edgaras Trubochinas.  
 
Arrows graphics
2016 m.
 

Puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai:
Austėja Matuzevičiūtė ir Dovydas Garuckas (6 klasė) tarp 50-ies geriausiųjų mokinių šalyje! SVEIKINAME!

 
Gruodžio 19 d. Austėja buvo pakviesta į apdovanojimų ceremoniją Vilniuje, VU Matematikos ir informatikos fakultete.




 
Rezultatai rajone:
6 klasė: I vieta - Austėja Matuzevičiūtė, II vieta - Dovydas Garuckas;
7 klasė: I vieta - Edgaras Trubochinas;
8 klasė: III vieta - Emilija Vaidilauskaitė.  
 
 
Arrows graphics
2015 m.
 
 
Tarptautiniame informatikos konkurse „Bebras" puikiai pasirodė mūsų mokyklos 6-8 kl. mokiniai!

Titas Spūdis - tarp 50 geriausių mokinių šalyje!

Puikiai pasirodė ir kiti konkurso dalyviai: 
8 klasė:
Titas Spūdis - I vieta rajone,
Austėja Pečiūraitė - II vieta rajone,
Gabrielius Greičius - III vieta rajone;
 
 
7 klasė:
Arsenijus Zubkovas - II vieta rajone;
 
 
6 klasė:
Estela Baltramėnaitė - I vieta rajone,
Alenas Cieška ir Benas Bulkė - III vieta rajone. 
 
 
 
 
2014 m.
Arrows graphics
 
Puikiai pasirodė
Emilija Vaidilauskaitė
, 6 kl. (III vieta rajone)
Austėja Pečiūraitė, 7 kl. (I vieta rajone)
Tomas Kildišis, 8 kl. (I vieta rajone)
 
 
 
2013 m.
Arrows graphics
 
 
 
 
 
2012 m.
Arrows graphics

daugiau foto
 
Konkurse puikiai pasirodė Tomas Kildišis

 
 
2011 m.
Arrows graphics
Konkurse dalyvavo 5-6 kl. mokiniai.












 
 
2010 m.
Arrows graphics
Konkurse dalyvavo 5-6 kl. mokiniai.

 
 
 
 
2009 m.
Arrows graphics
6-7 klasių mokiniai - tarptautinio IT konkurso „Bebras“ dalyviai.



UGNĖ VIČINSKAITĖ -
tarp 50 geriausiųjų Lietuvos mokinių savo klasėje!

 
 
2007 m.
Arrows graphics
5-8 kl. mokiniai respublikinio IT konkurso "Bebras" dalyviai


Tarp 50-ties geriausių Lietuvos mokinių savo klasėse -
Lukas Andriulaitis
(6 kl.) (14 vieta);
Mikas Auglys (10 vieta), Tadas Gutauskas ir Domas Bukantas
(7 kl.).
 
 
 
2004 m.
Arrows graphics

Ugnė Andriulaitytė ir Rūta Verikaitė ( 6 kl.) užėmė V vietą.

 
 

 

 


Klubas „Naminukas“    

p