p   p   p
    p    
 

p

Europos projektas
 „Global Education Week“

 


2013-11-25

PROJEKTO DALYVIAI
:
mokyklos 7 klasės mokiniai


Visuotinė veiksmo savaitė - tai pasaulinės švietimo kampanijos (Global Campaign for Education) ir Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) visuotinė akcija. Ji pradėta organizuoti 2001 metais kaip kasmetinis įvykis, kai švietimo srityje dirbančios organizacijos tuo pačiu metu stengiasi atkreipti dėmesį į įvairias su švietimu susijusias problemas.

Šia kampanija siekiama didinti informuotumą apie švietimo problemas pasaulyje, taip pat raginti vyriausybes tęsėti savo pažadą - iki 2015 m. suteikti kokybišką švietimą visiems. Kasmet prie šios akcijos visame pasaulyje prisijungia milijonai studentų, dėstytojų, mokytojų, mokinių, kitų aktyvistų.

 
   
Viena iš projekto veiklų -
Gražiausio „Palangės ūkio“ konkursas
 
   
Tikslas -
tuo metu, kai spalvos palieka Lietuvos gamtą, įkurti augalų oazes tiesiog ant klasės palangės.
 

http://www.savaite.lvjc.lt7b klasės mokinių komanda.
Tikimės, kad ir mūsų sodinti kaktusai pražys, kaip ir mūsų bendraamžių prieš keletą metų: http://www.slideboom.com/presentations/286712

 

 

 

 

 

2012 m.

PROJEKTO DALYVIAI
:
mokyklos 5 ir 10 klasių mokiniai

Europos Tarybos Šiaurės–Pietų centro iniciatyva
2012 m. lapkričio 11-18 d. Europos valstybėse
vyko kasmetinė Europos visuotinio švietimo savaitė. Šios savaitės metu siekiama skatinti mokinių savęs, kaip vieningo pasaulio piliečių, supratimą, globalaus pilietiškumo ir jo suponuojamų savo teisių ir pareigų suvokimą, įvairovės bei nelygybės klausimus.

http://www.savaite.lvjc.lt/

Atsižvelgdamas į Tūkstantmečio tikslų įgyvendinimą, pasaulinės akcijos organizatorius Šiaurės -Pietų centras prie Europos Tarybos šiemet pasiūlė temą:
 „Vieningo pasaulio link!“
2012-11-16
   


Viena iš projekto veiklų:
Pasaulio vėliavos kūrimo konkursas
,,Vėliava planetai ŽEMĖ“

Kiekviena šalis turi savo vėliavą, ją saugo, ja didžiuojasi. Vėliavoje užfiksuoja svarbius savo šaliai simbolius, renkasi tautines spalvas ir stengiasi išsiskirti iš kitų šalių vėliavų visumos. Tačiau ar galėtų būti vėliava, kuri sugebėtų atspindėti viso mūsų pasaulio įvairovę ir kartu apjungtų įvairiausias pasaulio tautas, nešdama pagrindinę mintį - mes turime tik vieną planetą Žemė ir mes visi esame atsakingi už jos išsaugojimą.

Tikslas - sukurti vėliavą, geriausiai atspindinčią mūsų pasaulio įvairovę bei deklaruojančią būtinybę saugoti ir tausoti planetos turtus, vertinti visų jos gyventojų indėlį į bendrą planetos ateitį.

 
   


5b klasė10 klasė


 
5 ir 10 klasės mokinių darbai: 
   
   
 
   
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
   
 

 

 


 
p