p   p   p
    p    
 

p

Kompiuterininkų dienos

 

Kompiuterinio raštingumo konkursas

Jaunesniųjų klasių mokinių animacijų konkursas

5-10 klasių mokinių projektinių ir kūrybinių darbų pristatymas

 


NUOSTATAI

2017 m.

   
2017-05

VEIKLOS:
5 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursai.
6 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas.
7 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas.
8 klasių mokinių kūrybinių darbų
 pristatymas - konkursas.
5-10 klasių mokinių integruotų kūrybinių darbų pristatymas.
Kompiuterinio raštingumo konkursas.
 
   
  • Kompiuterinio raštingumo konkursas.
  •  
     
    Geriausieji:  
    Joris Lapinskas, (8 kl.);
    Klaudijus Kazlauskas, (7 kl.),
    Nojus Meslinas,
    Vestina Duleckytė;
    Saulė Saladinskaitė,
    (6 kl.)
    Gabija Janušauskaitė, Meda Minskaitė, (5 kl.).


     
  • 8 klasių mokinių kūrybinių darbų  pristatymas - konkursas.
  • Nugalėtojai:
    Stepas Baravykas,
    Augustė Kazokaitė,
    Anastasija Sukhomlynova.













       
       
  • 7 klasių mokinių kūrybinių darbų  konkursas. 
  • Nugalėtojai:
    Estela Baltramėnaitė,
    Vestina Duleckytė,
    Ugnė Rozenbergaitė
    .


       
  • 6-7 klasių mokinių saugesnio interneto konkursas.
  •  
    Nugalėtojai:
    Jokūbas Petrikonis, 7 kl.
    Nedas Bendikas, 6 kl.
     
       
       
       
  • 6 klasių mokinių kūrybinių darbų  konkursai.
  •    


    Nugalėtojai:
    Laurynas Šimkus,
    Tadas Sinkevičius,
    Dovydas Migauskas,
    Darius Trivalas,
    Ignas Pinkevičius

       
      Nugalėtojas:
    Dovydas Garuckas




     
       
       
  • 5 klasių mokinių "Robotiada" konkursas
  • 5 klasių mokinių animacijų konkursas








  •  
     
    Nugalėtojai:
    Kamilė Skripnikaitė,
    Justas Vaičaitis,
    Rustenis Radvilavičius
    Mario Melendres
       Kamilė
       Rustenis    Mario
       
       Justas  
     
     
     
       
       
       
      į viršų

    2016 m.

       
    2016-05

    VEIKLOS:  
    Virtuali rajoninė robotikos darbų mugė.
    5 klasių mokinių animacijų konkursas.
    5 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymai - konkursai.
    6 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas.
    8 klasių mokinių kūrybinių darbų
     pristatymas - konkursas.
     
    "Galimybės, kurias atneša technologijos":
    e-pamoka su Google.
    5-10 klasių mokinių integruotų kūrybinių darbų pristatymas dalykų pamokose.
    Kompiuterinio raštingumo konkursas.
    Projektų paroda. 
     
     
       

     



    Nugalėtojas - Gabrielius Konusovas.
       
    • 5 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymai - konkursai.
    "PING-PONG" varžybų nugalėtojai:
     
       
    Darius Trivalas Laurynas Šimkus
       
       
    ROBOTIKOS darbų konkurso nugalėtojai:
     
       
    Dovydas Garuckas
    Emilis Kasteckij
    Emilija Kaminskaitė
       
       
    Erneta, Austėja Dovydas, Tadas
       
    • 6 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas
    "SCRETCH" konkurso nugalėtojai:  
    Ariandas Ščiglinskas
    Miglė Dzedravičiūtė
    Alenas Cieška
     
       


    Miglė Dzedravičiūtė
    Ariandas Ščiglinskas  
       
    Mokinių darbeliai:
     

     




       
       
       
     
       
    Geriausieji:  
    Skaistė Venckevičiūtė (8 kl.)
    Matas Stankevičius,
    Šarūnas Kuizinas;
    Arsenijus Zubkovas (7 kl.)
    Vakaris Tolvaiša;
    Oskaras Migauskas (6 kl.)

    Dovydas Garuckas, (5 kl.)
    Sandra Zabarauskaitė,
    Simona Sadauskaitė.
     
       
    • 8 klasių mokinių kūrybinių darbų  pristatymas - konkursas
     
       
    Nugalėtoja: Ugnė Garuckaitė  
       
    • "Galimybės, kurias atneša technologijos": e-pamoka su Google.
     
       
    Stendas:
     
       
       
      į viršų
       

    2015 m.

       
       
    2015-05

    VEIKLOS:  
    Virtuali kūrybinių darbų mugė.
    5 klasių mokinių animacijų konkursas.
    6 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas.
    8 klasių mokinių kūrybinių darbų
    „Mano verslo planas" pristatymas - konkursas.
    10 klasės mokinių kūrybinių darbų konkursas.
    5-10 klasių mokinių integruotų kūrybinių darbų pristatymas dalykų pamokose.
    Kompiuterinio raštingumo konkursas.
    Projektų paroda. 
     
    fotogalerija  
       
     
       
    • Projektų paroda

     
       
    1. Kompiuterinio raštingumo konkursas
     
    Geriausieji:
    Danas Lamanauskas
    (5 kl.)
    Arsenijus Zubkovas, Emilija Vaidilauskaitė, Meilė Dzimidavičiūtė
    (6 kl.)
    Germanas Žilinskas
    (7 kl.)
    Tadas Rasimavičius, Jonas Vaišvila, Vladas Valavičius
    (8 kl.)
    Eligijus Zgirskas
    (10 kl.)
     
       
       
     
       
       

    • 10 kl. mokinių konkursas „APRENK INFORMIKĄ'2015"
       
     
       
       



    Nugalėtojas -Lukas Boženok
     
       
       
       
    • 8 klasės mokinių projektų „Mano verslo planas" pristatymas


     
       
       
    • 8 klasės mokinių projektų „Ką žinai apie..." pristatymas
     
       
       
       
    • 6 kl. mokinių kūrybinės varžytuvės

     
       
       
    • 6 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas
     
    Nugalėtojai:
    Agnė Zubkevičiūtė, Ernestas Mazūras, Dovydas Baltrimavičius, Agnė Rimaitė.

     
       
       
    į viršų  
       

    2014 m.

       
    fotogalerija  
       
    2014 m. mokinių kūrybiniai darbai  
    2014-05

    VEIKLOS:
     5 klasių mokinių animacijų konkursas.
    6 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas.
    7 klasės mokinių "Projektų vadybos akademijos" projektų pristatymas.
    8 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas.
    10 klasės mokinių kūrybinių darbų konkursas.
    5-10 klasių mokinių integruotų kūrybinių darbų pristatymas dalykų pamokose.
    Kompiuterinio raštingumo konkursas.
    Mokinių projektų paroda.






  • Kompiuterinio raštingumo konkursas

     

    GERIAUSIEJI
    :
    Stanislovas Dzimidavičius, Gabrielius Greičius, Skaistė Vencevičiūtė, 6 klasė

    S. Prišmantaitė, M. Astrauskas, 8 klasė,
    T.
    Kildišis, 7 klasė



  • 5 klasių mokinių animacijų konkursas



     
      

    NUGALĖTOJAI:
    Rusnė Kunevičiūtė,
    Kamilė Zdanevičiūtė,
    Darvydas Šilvinskas
    Justina Narauskaitė.

     
  • 6 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas

    .
    NUGALĖTOJAI:
     Miglė Šulinskaitė,
    Deividas Kolojanskas.




    daugiau foto



  • 7 klasės mokinių "Projektų vadybos akademijos" projektų pristatymas







  • 8 klasių mokinių kūrybinių darbų pristatymas - konkursas.

     
      
    NUGALĖTOJAI:
    Žaneta Lamanauskaitė,
    Rugilė Stankevičiūtė.



  • Eligijus ir Patricija (9 klasė)




  • Mokinių projektų paroda

    .

     
  •  
       
    į viršų  
     
       

    2013 m.

         
    fotogalerija  
    2013-05-13

    VEIKLOS:
     5 klasių mokinių animacijų konkursas.
    6 klasių mokinių kūrybinių darbų „Visagalė reklama“ pristatymas - konkursas.
    7 klasių mokinių video darbų „Šešėlių pasaka“ pristatymas - konkursas.
    8 klasių mokinių kūrybinių darbų „Mano verslo planas“ pristatymas - konkursas.
    10 klasės mokinių kūrybinių darbų konkursas.
    6-10 klasių mokinių integruotų kūrybinių darbų pristatymas.
    Mokinių projektų paroda.

  • 5 klasių mokinių animacijų konkursas.
    NUGALĖTOJAI:
    Mantas Vasiljevas, Urtė Mackevičiūtė, Vytenis Deksnys.



             




  • 6 klasių mokinių kūrybinių darbų „Visagalė reklama“ pristatymas - konkursas


    Andrius Šlepikas, Karolina Radzevičiūtė, 6d kl., Rėjus Petrauskas,6c kl.


    Olivija Pocevičiūtė, Tadas Rasimavičius, 6c kl.




  • 7 klasių mokinių video darbų „Šešėlių pasaka“ pristatymas - konkursas.

    NUGALĖTOJAI:
    Karolis Šereika, Katerina Koriakovskaja, Lina Fediunaitė, Anželika Rybakovaitė, Evelina Žentelytė






  • 8 klasių mokinių kūrybinių darbų „Mano verslo planas“ pristatymas - konkursas.

     
    NUGALĖTOJAI:
    Vestina Paliulytė ir Taurius Litvinavičius



  • 10 klasės mokinių kūrybinių darbų konkursas.
    NUGALĖTOJAI:
    Danielius Abukevičius, Justina Bliuvaitė, Aidas Kalinauskas.






  • Mokinių projektų paroda.





    į viršų


  •  

    2012 m.

       
      Fotogalerija
    2012-05-14,18 

     
    • 5 klasių mokinių animacijų konkursas.


      Nugalėtoja Karolina Radzevičiūtė


    • 8 klasių mokinių kūrybinių darbų „Ką žinai apie...“ pristatymas.
      NUGALĖTOJAI:
      8C kl.: Rokas Dautartas, Deividas Kripcevičius
      8A kl.:Erikas Raila, Justė Paplonskytė
       
      Mokinių darbai


    • 6 klasių mokinių kūrybinių darbų „Visagalė reklama“ pristatymas.

      NUGALĖTOJAI:
      6C kl.: Aivaras Stupuras


      6B kl.: Irma Antončikaitė


      6A kl.: Mantas Kmitas, Rugilė Stankevičiūtė
       

       fotogalerija


    • 6 klasių mokinių programavimo Scratch darbų konkursas.



      NUGALĖTOJAI:
      Vilma Sanikovaitė, Augustė Statkevičiūtė, Justinas Gužys, Augustas Dudutis, Ričardas Sakalauskas.


      Vilma Sanikovaitė

      .
    • 10 klasės mokinių kūrybinių darbų konkursas.
      NUGALĖTOJAI:
      Dainius Žuravliovas, Laurynas Puzinauskas

       



    • Mokinių projektų paroda mokyklos bibliotekoje.




    • Renginio stendas
      Fotogalerija

     

    į viršų

       

    2011 m.

     

    2011-01-17,21
     
       
    2011-01-17
    Jaunesniųjų klasių mokinių VIDEOFILMŲ FORUMAS

    Dalyvauja
    1. Jurgelevičiūtė Mireta, 5a
    2. Kmitas Mantas
    3. Leonovičius Karolis
    4. Nagulevičiūtė Silvija
    5. Prišmontaitė Sonata
    6. Radionovaitė Greta
    7. Ramanauskaitė Raminta
    8. Sanikovaitė Vilma
    9. Stankevičiūtė Rugilė
    10. Taraitė Simona
    11. Vaičiūnas Ignas
    12. Vilkaitis Rokas
    13. Antončikaitė Irma, 5b
    14. Rimaitė Ieva
    15. Vaikšnoraitė Karolina
    16. Batisaitė Erika
    17. Bakučionis Karolis, 5c
    18. Dūda Martynas
    19. Gulejevaitė Gustė
    20. Jankauskas Rokas
    21. Keblytė Karolina
    22. Pauplys Dovydas
    23. Šlepikas Paulius
    24. Valejeva Renata
    25. Vuičekaitė Miglė  




    Konkurso nugalėtoja: Vilma Sanikovaitė


    plačiau
       
       
       
    2011-01-18
    Multi-panorama

    Visą dieną pertraukų metu rodomi linksmi multiplikaciniai filmukai! 


    Fotogalerija
      į viršų 
       
       
    2011-01-19

    6 klasės mokinių projekto
    „VISAGALĖ REKLAMA“ pristatymas

    Dalyvauja:
    1. Pūkas Aurelijus, 6a
    2. Karkalas Vilius, 6c
    3. Linkevičiūtė Simona
    4. Paliulytė Vestina
    5. Siniauskaitė Viktorija
    6. Ugonauskaitė Indrė
    7. Chlastauskaitė Martyna, 6b
    8. Didžiulytė Jovita
    9. Gutauskaitė Eglė
    10. Damidavičiūtė Iveta
    11. Gudonavičius Gytis
    12. Konderauskaitė Gintarė
    13. Rokaitė Solveiga
    14. Šimonytė Eglė
    15. Vyčas Tomas
    16. Voitovas Andrejus
    17. Stakeliūnaitė Indrė, 6c
    18. Tautvydas Dulieba, 6a 
    Nugalėtojai:
     Aurelijus Pūkas, Eglė Gutauskaitė, Andrejus Voitovas


    Fotogalerija
      į viršų 
       
       
       
    2011-01-20

    8 klasės mokinių
    PROJEKTŲ pristatymas


    Dalyvauja:
    1. Bidva Artūras, 8b
    2. Duličius Modestas
    3. Možajevas Mantas
    4. Kubiliūnas Erikas
    5. Makauskas Tomas
    6. Orlovas Deimantas
    7. Sniegiriovas Ričardas
    8. Šabaniauskaitė Paula,
    9. Skirgailaitė Greta
    10. Ambrazas Laurynas, 8a
    11. Bučiūnaitė Agnė
    12. Aldakimova Darja
    13. Dobrovolskis Modestas
    14. Jeremičius Justinas
    15. Jonauskytė Greta
    16. Kunciūtė Viktorija
    17. Povilionytė Vaida
    18. Martusevičiūtė Viktorija
    19. Šlepetytė Rūta
    20. Soboliovaitė Viktoriuja
    21. Vyčaitė Aurelija
    22. Trivalas Laimonas
    23. Urbutytė Miglė
    24. Puišytė Adelė
    25. Gabševičius Domantas. 
    Nugalėtoja - Rūta Šlepetytė


    Fotogalerija


    Mokinių darbai
      į viršų 
       
       
    2011-01-21

    5-10 klasės mokinių
    KŪRYBINIŲ DARBŲ pristatymas


     1. 5 klasės mokinių projektas
    „Spalvos“.

    2. Nerijus Matonis, Aurelijus Pūkas.
    „Ąžuolo gilių daiginimas ir ąžuoliukų auginimas“,
    6 kl. (mok. R. Žižienė).
     
    3. „Santarvės“ skyriaus mokinių projektas
    „E. Haeckel pėdomis“.

    4. Julija Juodvalkytė.
    „Oro užterštumas“,
    „Santarvės“ 8 kl.. (mok. I. Bereznaja).

    5. Mindaugas Abrasonis.
    „Ruduo“,
    8c kl. (mok. V. Tatarūnienė).
     
    6. Karina Seliugina.
    „Ekskursija į Molėtus“,
    7b kl. (mok. V. Knygauskienė).
     
    7. Viktorija Kunciūtė.
    „Kadagiai“,
    8a kl. (mok. R. Žižienė).
     
    8. Justinas Jeremičius.
    „Gyvalazdė“,
    8a kl. (mok. R. Žižienė).
     
    9. Ernesta Palaimaitė, Miglė Genulevičiūtė.
    „Šiluminiai reiškiniai ir ekologinės problemos“
    ,
    9 kl. (mok. V. Knygauskienė).
     
    10. Kristina Vitkauskaitė, Raminta Verikaitė,
    „Šviesos atspindžiai aplink mus“
    ,
    10 kl. (mok. V. Knygauskienė).
     
    11. Laura Ketvertytė.
    „Katinėlis ir gaidelis“,
    10 kl.

    12. Erikas Kirėjus. „Galvaniniai elementai“, 10 kl.
    (mok. D. Ratautienė)

    13. Artūras Kuzminskas.
    „Ekologinės problemos“,
    9 kl. (mok. D. Ratautienė)

    14. Eglė Čilinskaitė.
    „Eglė - Žalčių karalienė",
    10 kl. (mok. D. Balandienė)


    Fotogalerija
      į viršų 
       


    Renginio informacinis stendas
       
       

    2010 m.

       

    2010-05-10,14
    Programa

         

    6 klasės mokinių projekto
    „MŪSŲ PAVELDAS"
    pristatymas

    Dalyvauja:
    1. Justinas Pūkas, 6a kl.
    2. Eimantas Zavistanavičius, 6a kl.
    3. Erikas Raila, 6a kl.
    4. Justė Paplonskytė, 6a kl.
    5. Karina Meškytė, 6a kl.
    6. Lina Banuškevičiūtė, 6a kl.
    7. Gotvaldas Ambrazaitis, 6b kl.
    8. Justina Piragytė, 6b kl.
    9. Dominykas Bagdonavičius, 6b kl.
    10. Simona Šlepikaitė, 6b kl.
    11. Karina Seliugina, 6b kl.
    12. Lina Panceraitė, 6c kl
    13. Domantas Zavistanavičius, 6a kl.
    14. Viktorija Troc, 6a kl.













    Geriausiais pripažinti
    Gotvaldo Ambrazaičio,
    Linos Banuškevičiūtės,
    Karinos Seliuginos ir
    Simonos Šlepikaitės

    darbeliai.



    Fotogalerija
       
      į viršų 
       


    8 klasės mokinių projekto
    „MANO VERSLO PLANAS
    pristatymas.


    Nominaciją „Geriausias verslo planas" pelnė:
    Arnas Bilotas,
    Jurgita Grinčalaitytė,
    Natalija Seliugina
    (8c kl.);
    Šarūnas Auglys,
    Eglė Laurinavičiūtė,
    Karolis Eimantas
    (8b kl.);
    Donata Telišauskaitė,
    Monika Zaleckytė,
    Lukas Andriulaitis
    (8a kl.)







     
      
     

    Fotogalerija
       
      į viršų 
       
    Jaunesniųjų klasių mokinių videofilmų
    forumas

    Dalyvauja:
    1. Indrė Stakeliūnaitė, 5c kl.
    2. Gerda Sabutytė, 5c kl.
    3. Jovita Česaitė, 5c kl.
    4. Deividas Melinauskas, 5c kl.
    5. Samuelis Striška, 5c kl.
    6. Irma Moseičiukaitė, 5c kl.
    7. Greta Stunžaitė, 5c kl.
    8. Lukas Pupelis, 5c kl.
    9. Indrė Ugonauskaitė, 5c kl.
    10. Taurius Litvinavičius, 5c kl.
    11. Solveiga Rokaitė, 5b kl.
    12. Elena Puišytė, 5b kl.
    13. Karina Stokaitė, 5b kl.
    14. Gintarė Konderauskaitė, 5b kl.
    15. Modestas Jakaitis, 5b kl.
    16. Jovita Didžiulytė, 5b kl.
    17. Patricija Valejeva, 5a kl.
    18. Ignė Jasukaitytė, 5a kl.
    19. Nerijus Matonis, 5a kl.
    20. Eligijus Zgirskas, 5a kl.
    21. Evelina Vaikšnoraitė, 5a kl.
    22. Benas Besevičius, 5a kl.
    23. Aurelijus Pūkas, 5a kl.
    24. Evelina Gudelytė, 5a kl.
    25. Eglė Bizokaitė, 5b kl.



    Konkurso nugalėtoja Ignė Jasukaitytė



    plačiau


      į viršų 
       


    5-10 klasės mokinių projektų ir kūrybinių darbų pristatymas
      
    Dalyvauja:
    1. „Ąžuoliukų auginimas“ (tyrimas).
    (Matonis Nerijus, 5a klasė)
     
    2. „Delikatumas“ ( klasės valandėlei) (Povilionytė Vaida, 7a klasė)
     
    3. „Sosnovskio barštis“
    (Malyginas Domantas, 7a kl.)
    (mokytoja R. Žižienė)
     
    4. "Piratai" (Ričardas Sniegiriovas, 7b kl.) (mokytoja D. Balandienė)

    5. „Ginkmedis“
    (Petrusevičiūtė Brigita, 8a klasė)

    6. „Dėlės“
    (Petrusevičiūtė Brigita, 8a klasė)
    (mokytoja R. Žižienė)
     
    7. „Izaokas Niutonas“,
    (Donata Telišauskaitė, 8a kl.)
     
    8. „Maiklas Faradėjus“,
    (Živilė Kieliauskaitė, 8a kl.)
    (mokytojaV. Knygauskienė)

    9. „K.Binkis "Utos"
    (Laura Ketvertytė, 9b kl.)

    10.„Grybų pasaulis A.Baranausko poemoje "Anykščių šilelis"
    (Giedrė Rutkauskaitė ir
    Greta Kružikaitė, 9a kl.)
    (mokytoja D. Balandienė)

    11. „Kalendorius“
    (Žydrūnė Dobrovolskytė, 10 kl.)
    (vadovė V. Tatarūnienė)
     
    12. „Černobylio atominės elektrinės avarija“, (Deividas Vlasovas, 10b kl.)
    (mokytojaV. Knygauskienė)

    13. „Piratavimas internete“
    (Audrius Fioklinas, 10a kl.)

    14. „Kryžių kalnas“
    (Agnė Šeškevičiūtė, 10a kl.)

    15. „Neringa“
    (Aurelija Zgirskaitė, 10a kl.)

    16.„Atspindžiai“
    (Erikas Kirėjus, 9 kl.)

    (mokytojas N. Urbonavičienė) 











    Dalyvių simpatijas pelnė:
    Nerijus Matonis,
    Živilė Kieliauskaitė,
    Agnė Šeškevičiūtė.


    Fotogalerija


    Visus darbus galima rasti mokyklos bibliotekoje.
       
    į viršų       
           
       
    Renginio stendas      

     

     


      Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla
    p